Latvijas U-21 izlase otrdien pārbaudes spēlē izbraukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (0:0) ar Poliju.

Latvijas izlases sākumsastāvā devās seši šī vecuma valstsvienības debitanti (Kārlis Vilnis, Aleksejs Kudeļkins, Maksims Fjodorovs, Oskars Vientiess, Kristers Penkevics un Kristiāns Kaušelis), bet, ejot laukumā uz maiņu, pie šādas iespējas tika arī Sergejs Vilkovs, Oļģerds Raščevskis, Jēkabs Lagūns un Kristofers Rēķis.

Latvijas izlases labā vārtus 58. minūtē guva Kaušelis, savukārt laukuma saimniekus sastāvā 71. minūtē izcēlās Bartlomejs Kludka. Mača pēdējās minūtes pēc Jegora Novikova noraidījuma Latvijas komanda aizvadīja mazākumā.

Aleksandrs Basovs šoreiz valstsvienībā bija pulcējis 23 spēlētājus no septiņiem pašmāju klubiem, kā arī Austrijas un Norvēģijas, no kuriem lielai daļai pirms tam nebija pieredzes U-21 izlasē.

Jūnijā Latvijas U-21 izlase noslēdza 2023. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru, kurā jau mērojās spēkiem ar Polijas vienaudžiem. Mājas spēlē Latvija piekāpās ar 0:2, bet izbraukumā atzina pretinieku pārākumu ar 0:5.

Novembrī Latvijas U-21 izlasei paredzētas Baltijas kausa izcīņas spēles.