Latvijas nacionālā telpu futbola izlase otrdien pārbaudes spēlē Jelgavā ar rezultātu 2:4 piekāpās Gruzijai, kas kļuva par Salaspilī un Jelgavā notikušā Trīs nāciju turnīra uzvarētāju.

Spēles ievadā vadību ieguva Gruzija, uz ko ar precīzu sitienu atbildēja Aleksandrs Kuļešovs. Tiesa, līdz pirmā puslaika beigām viesi vēlreiz izvirzījās vadībā un panāca rezultātu 3:1. Otrā puslaika vidū vienus vārtus atguva Germans Matjušenko, taču arī šoreiz pretinieki atgrieza iepriekšējo pārsvaru, kuru spēles izskaņā nosargāja.

FOTO GALERIJA:

SPĒLES IERAKSTS:

Pirms tam svētdien Latvijas izlase Salaspilī cīnījās neizšķirti 5:5 ar Lietuvu, bet dienu vēlāk Jelgavā Gruzija apspēlēja Lietuvu ar rezultātu 6:3.

Šīs izlasei bija pirmās spēles jaunā galvenā trenera Vasko Vujoviča vadībā.

Atgādinām, ka 2024. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra pamatkārtas izlozē Latvija nonākusi vienā grupā ar Slovākiju, kas spēlēja šīgada Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā, un Vāciju, kas iepriekš sekmīgi pārvarēja priekšsacīkšu kārtu. Mūsu komanda turnīru iesāks 5. oktobrī ar mājas spēli Jelgavā pret Vāciju.