Latvijas nacionālā telpu futbola izlase svētdien pārbaudes spēlē Salaspilī cīnījās neizšķirti 5:5 ar Lietuvu. Šī izlasei bija pirmā spēle jaunā galvenā trenera Vasko Vujoviča vadībā.

Pēc pirmā puslaika Latvijas izlase atradās vadībā ar rezultātu 5:3, tomēr otrā puslaika gaitā lietuvieši prata panākt neizšķirtu.

Trīs vārtus Latvijas izlases labā guva Matīss Babris, bet pa reizei izcēlās Jānis Pastars un Andrejs Baklanovs.

SPĒLES IERAKSTS:

FOTO GALERIJA:

Nākamā izlases pārbaudes spēle pret Gruziju risināsies 20. septembrī plkst. 20.00 Zemgales Olimpiskā centra hallē Jelgavā. Šie mači notiek turnīra formātā ar Lietuvas un Gruzijas izlašu savstarpējo spēli 19. septembrī plkst. 17.00 Zemgales Olimpiskajā centrā.

Atgādinām, ka 2024. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra pamatkārtas izlozē Latvija nonākusi vienā grupā ar Slovākiju, kas spēlēja šīgada Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā, un Vāciju, kas iepriekš sekmīgi pārvarēja priekšsacīkšu kārtu. Mūsu komanda turnīru iesāks 5. oktobrī ar mājas spēli Jelgavā pret Vāciju.