Sieviešu futbola līgas (SFL) čempionu titulu trešdien nodrošināja SFK "Rīga" komanda, kas trīs spēles pirms sezonas beigām kļuvusi savām konkurentēm neaizsniedzama.

Titulu rīdzinieces garantēja pēc uzvaras savā laukumā pār FK "Auda" komandu ar rezultātu 6:1, lai arī vēl neilgi pirms mača beigām čempionēm bija tikai divu vārtu pārsvars.

SFK "Rīga" pārsvars pār tuvāko sekotāju FS "Metta" pašlaik ir 13 punktu apjomā. Kamēr čempionēm priekšā vēl ir trīs mači, mettietes laukumā dosies vēl četras reizes. Komandām paredzēta arī vēl viena savstarpējā spēle.

Līdzšinējās 15 turnīra spēlēs SFK "Rīga" komanda punktus zaudējusi tikai reizi – 1:1 neizšķirtā ar FK "Auda" jūnija vidū. Komanda ir pārliecinoši rezultatīvākā turnīrā (60) un arī ar labākajiem rādītājiem ielaistajos vārtos (5).

SFK "Rīga" kluba pašreizējā veidolā aizvada savu pirmo sezonu. Komanda tika izveidota uz daudzkārtējo Latvijas čempionu Rīgas Futbola skolas sastāva bāzes, citai komandai ar tādu pašu nosaukumu arīdzan piedaloties valsts augstākajā līgā.

FS "Metta" ir ļoti tuvu tam, lai sev garantētu sudraba medaļas, kamēr trešo vietu, visticamāk, sadalīs FK "Olaine" un SK "Super Nova"/RTU.

Šajā SFL sezonā startē septiņas komandas, kas ir atkārtoti lielākais komandu skaits valsts augstākajā sieviešu futbola līgā. Tikpat bija arī 2014. gada sezonā, bet nākamajā sezonā paredzēta astoņu komandu dalība SFL turnīrā.

Latvijas sieviešu un meiteņu futbola aktualitātēm iespējams sekot līdzi Facebook un Instagram.