Par Sieviešu futbola 1. līgas čempionvienību svētdien priekšlaicīgi kļuvusi Liepājas Futbola skola.

Savām konkurentēm neaizsniedzamas liepājnieces kļuva pēc uzvaras pār savām tuvākajām sekotājām kopvērtējuma tabulā no BFC "Daugavpils" komandas ar rezultātu 2:1.

Liepājas komandai pašlaik ir piecu punktu pārsvars pār daugavpilietēm un vēl divas spēles turnīra kalendārā, kamēr BFC "Daugavpils" vienībai priekšā ir vairs tikai viens mačs.

Pirms tam čempionāta pirmajā posmā, kurā desmit komandas aizvadīja vienu apli, Liepājas Futbola skola uzvarēja visās deviņās spēlēs. Otrajā posmā komandas sadalījušās divos pieciniekos, un arī šeit liepājnieces pašlaik turpina uzvarēt.

Pērn Liepājas Futbola skola izcīnīja trešo vietu Sieviešu futbola līgā, bet šosezon lēma par labu startēšanai 1. līgas sacensībās.

Liepājas Futbola skola kā 1. līgas čempione ieguvusi tiesības 2023. gadā piedalīties Sieviešu futbola līgā. Tāpat paredzētas pārspēles par vietu augstākajā līgā starp Sieviešu futbola līgas septītās vietas ieguvējām un 1. līgas vicečempionēm. Uz to bez daugavpilietēm pretendē arī Rēzeknes BJSS.

Latvijas sieviešu un meiteņu futbola aktualitātēm iespējams sekot līdzi Facebook un Instagram.