Otrajā Baltijas kausa izcīņas spēlē Latvijas WU-15 meiteņu izlase ceturtdien Rīgā ar rezultātu 5:0 (3:0) uzvarēja Fēru salu jaunietes, svinot savu otro panākumu turnīrā.

Arī otrajā turnīra spēlē Latvijas izlasei izdevās lielisks mača sākums, kad otrajā minūtē pretinieču vārtsardzi no tālienes pārsteidza Ance Meijere. Puslaika vidū īsā laikā divreiz izcēlās arī Keisija Dzenis – vispirms viņa precīzi sita ar galvu pēc stūra sitiena izspēles, bet nedaudz vēlāk lielisku individuālo reidu noslēdza ar tālsitienu.

Otrā puslaika sākumā ar vēl vienu tālsitienu mājinieču pārsvaru vēl vairāk nostiprināja Melānija Zālīte, bet mača kompensācijas laika ceturtajā minūtē punktu uzvarai pielika laukumā uz maiņu nākusī Helēna Reinfelde.

Liene Vāciete, kura jau turnīra pirmajā spēlē izmantoja ļoti plašu rotāciju, valstsvienības sākumsastāvā veica piecas izmaiņas.

Iepriekš turnīra pirmajā mačā trešdien Latvijas izlase ar 5:1 uzvarēja Lietuvu, kamēr Fēru salas cīnījās neizšķirti 1:1 ar Igauniju. Sacensības laukuma saimnieces noslēgs sestdien pret Igauniju.

• 27.08 – 14:00 | FĒRU SALAS – LIETUVA | Daugavgrīvas vsk. stadions

Turnīra spēļu tiešraides ir vērojamas, reģistrējoties tv.lff.lv platformā. Ieeja uz spēlēm ir bez maksas.

Liene Vāciete izlasē pulcējusi 11 pašmāju klubu spēlētājas, kā arī divas jaunietes no komandām ASV.

Iepriekšējo reizi Baltijas kauss ar Latvijas komandas dalību tika sadalīts 2020. gadā Lietuvā, kad spēcīgākās izrādījās igaunietes, bet pērn, Latvijai nepiedaloties, Igaunijā triumfēja Fēru salu jaunietes.