Latvijas U-19 jauniešu izlase trešdien Prāgā pārbaudes spēlē ar rezultātu 0:4 (0:1) piekāpās vienaudžiem no Čehijas.

Laukuma saimnieki spēles rezultātu atklāja 32. minūtē, kad pēc stūra sitiena izspēles ar galvu Ņikitu Parfjonovu pārspēja Ondržejs Kričfaluši, bet neilgi pēc pārtraukuma pārsvaru dubultoja laukumā uz maiņu nākušais Dāvids Jurčenko. Viņš 11 minūtes pirms spēles beigām guva arī savas komandas trešos vārtus, bet 84. minūtē precīzs bija arī Lukāšs Mašeks.

Latvijas izlases sastāvā šajā spēlē laukumā devās 19 no tai pieteiktajiem 20 futbolistiem.

Jakubs Dovalils valstsvienībā bija pulcējis spēlētājus no desmit pašmāju klubiem, kā arī divus futbolistus no komandām Vācijā un Itālijā.

Ar šo spēli Latvijas izlasei gatavojās jaunajam Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra ciklam, kuru Latvijas U-19 izlase sāks septembra beigās ar mačiem pret Rumāniju, Austriju un Lietuvu. Turnīrs notiks Rumānijā.

Jūnijā U-19 valstsvienība uzņēma Baltijas kausa izcīņas turnīru, tradicionālajās sacensībās uzvarot trešo reizi pēc kārtas.