SFK "Rīga" komanda ar izcīnītu trešo vietu noslēgusi dalību UEFA Čempionu līgas sievietēm jaunās sezonas pirmās kārtas turnīrā, no tālākajām cīņām izstājoties.

Kiprā notikušā turnīra pusfināla spēlē rīdzinieces ar 0:3 piekāpās mājiniecēm "Apollon", bet mačā par 3./4. vietu papildlaikā ar 2:1 uzvarēja "KÍ" no Fēru salām. Latvijas pārstāvju labā vārtus guva Jekaterina Ovsjankina un Anastasija Poļuhoviča.

Ceļazīmi uz nākamo kārtu izcīnīja Šveices komanda "Zurich", kas ar 1:0 pārspēja "Apollon" futbolistes.

Pirmā kārta bija viens no diviem atlases etapiem, dalot ceļazīmes uz grupu turnīru, kurā spēkosies kontinenta 16 labākās komandas. Pirmo kārtu veidoja divi zari – Čempionu zars un Līgas zars. Abos zaros pirmā kārta notika divos posmos, katrā no tiem viena spēle – pusfināli un spēles par vietām. Finālu uzvarētāji nodrošināja vietu otrajā kārtā.

Pērn, kad Latviju turnīrā pārstāvēja Rīgas Futbola skola, pirmās kārtas turnīrā Slovēnijā tika piedzīvoti divi zaudējumi.