Latvijas pludmales futbola izlase trešdien Moldovā pirmajā Eiropas līgas B divīzijas apakšgrupas posma spēlē ar rezultātu 2:3 piekāpās Turcijai.

Spēles pirmajā trešdaļā Latvijas izlasi vadībā izvirzīja Mihails Skuratovičs, tomēr otrās trešdaļas gaitā vadību pārņēma Turcija. Tās izskaņā rezultāts atkal kļuva neizšķirts, turkiem raidot bumbu savos vārtos, taču pēdējās sekundēs pretinieki atguva vadību. Cīņas noslēdzošajā nogrieznī rezultāts vairs nemainījās.

Citā pirmās kārtas mačā trešdien Dānija ar 12:3 sagrāva Lietuvu.

Apakšgrupas posma turpinājumā Latvijas izlase ceturtdien tiksies ar Lietuvu, bet piektdien spēkosies ar Dāniju.

Katras grupas labākā komanda nopelnīs vietu pusfinālā, kur tām pievienosies labākā no otro pozīciju īpašniecēm. Spēles par vietām paredzētas 30. un 31. jūlijā. B divīzijas četras labākās komandas 2023. gadā varēs sacensties A divīzijas turnīrā. Tāpat labākā B divīzijas komanda nopelnīs ceļazīmi uz 2023. gada Eiropas spēlēm.

Latvijas pludmales futbola izlasei šī ir debija Eiropas vadošajā nacionālo izlašu turnīrā.