Latvijas galvaspilsētas reģiona futbola stadionos un laukumos notiekošajā Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētajā Rīgas futbola čempionātā iezīmējies līderu piecinieks, kas nostiprinājies kopvērtējuma galvgalī, tajā esošajām komandām izkārtojoties citai no citas vien divu punktu intervālā.

Kā vēstīts, šajā vasarā turnīrs līdzīgi kā iepriekšējos divus gadus risinās kā "Dali Dali" 3. līgas čempionāta Rīgas reģiona sacensības, čempionam un no šīs sezonas arī vicečempionam iegūstot tiesības pārstāvēt Rīgu 3. līgas finālturnīrā. Desmit turnīra dalībnieces uzvarētāju noskaidro pēc divu apļu spēkošanās.

Patlaban sacensību kopvērtējuma tabulā priekšā konkurentēm atrodas pa 20 punktiem sakrājušās FK "PPK"/"Betsafe" un FK "Olaine"/FK "Union", kuras nedaudz vairāk kā pirms nedēļas aizvadīja savstarpējo maču, panākumu ar rezultātu 2:1 kaldinot Olaines vienībai. Pārējos šo vienību dueļos kopš jūlija sākuma FK "PPK"/"Betsafe", pateicoties diviem Daniela Romenska vārtu guvumiem, ar 6:1 sagrāva JFK "Daugava", kamēr olainieši jau pieminēto JFK "Daugava" uzveica ar minimālu 2:1, kā arī atzina FK "Beitar-2" pārākumu – 0:3.

Punkta atstatumā no vadošā dueta Rīgas čempionāta tabulā atrodas JDFS "Alberts-2" (19), kas minētajā laika periodā uzveica SK "Kengaroos" (4:2) un Rīgas Tehnisko universitāti (8:1, pieci vārti Jānim Pakalnam), savukārt pa 18 punktiem šobrīd ir JRFPC "Upesciema Warriors" un FK "Beitar-2" kontā. Pirmā trijos mačos ieguva četrus no iespējamajiem deviņiem punktiem, piekāpjoties ASK "Kadaga" (0:1), cīnoties neizšķirti ar JFK "Daugava" (2:2) un uzvarot SK "Kengaroos" (2:1), kamēr FK "Beitar-2" bez jau minētā triumfa pār Olaines vienību sarūgtināja arī Rīgas Tehnisko universitāti (4:2) un "Riga United FC" (5:3).

No pārējām piecām turnīra dalībniecēm desmit punktu robežu šobrīd izdevies pārsniegt vienīgi ASK "Kadaga" un JFK "Daugava" (pa 11).

Čempionāta rezultatīvāko spēlētāju sarakstā vadību saglabā astoņus vārtus guvušais FK "PPK"/"Betsafe" pārstāvis D. Romenskis.

Informāciju sagatavoja:
Rīgas Futbola federācija