Latvijas klubs RFS trešdien debitēja UEFA Čempionu līgā. Kvalifikācijas pirmās kārtas spēlē izbraukumā mūsu 2021. gada čempionvienība Helsinkos ar 0:1 piekāpās somu HJK. Atbildes spēle pēc nedēļas Latvijā.

Abas komandas pirms šīs sezonas aizvadīja savstarpējo pārbaudes spēli, toreiz ar 2:0 virsroku ņemot Latvijas klubam. Tomēr pirms UEFA Čempionu līgas dueļa Helsinkos neliela favorīta statuss bija somiem.

Cīņas 11. minūtē mājinieki izvirzījās vadībā, izmantojot RFS spēlētāja individuālu kļūdu šķietami nevainīgā situācijā. Pēc rīdzinieku nonākšanas iedzinējos spēles ritējums gan diži nemainījās. Somi ik pa laikam uzbruka aktīvāk, bet RFS komandai nesekmējās spēle uzbrukumā.

Pēc puslaiku pārtraukuma RFS iznāca laukumā jau drosmīgākā noskaņojumā. Daudz reidu pa kreiso flangu veica Emersons, visi uzbrūkošā bloka spēlētāji bija pietiekami agresīvi presingā, un tas ļāva tikt pie labiem pretuzbrukumiem un standartsituācijām labās pozīcijās. Taču uzbrukuma noslēguma stadijā pietrūka skanīga pēdējā akorda.

12. jūlijā komandas aizvadīs atbildes spēli Slokas stadionā. Biļetes uz atbildes maču iespējams iegādāties šeit.