Latvijas U-17 izlase svētdien Somijā trešajā un noslēdzošajā Baltijas kausa izcīņas spēlē ar rezultātu 4:0 (2:0) uzvarēja Lietuvu, nodrošinot kopvērtējuma pirmo vietu. Šī vecuma Baltijas kausa turnīros Latvija bijusi labākā trešo reizi pēc kārtas.

Latvijas izlases vārtos šajā mačā atgriezās Henrijs Auseklis, pirmoreiz starta sastāvā devās Tomašs Mickēvičs, bet pārējie deviņi futbolisti vietu sākumsastāvā bija nopelnījuši arī pirmajās divās turnīra spēlēs.

Mača 16. minūtē Latvijas izlasi vadībā izvirzīja iepriekšējā spēlē divus vārtus guvušais Roberts Bočs, bet 26. minūtē pārsvaru dubultoja Daniels Radzenieks. Otrā puslaika pirmajā minūtē vēlreiz precīzs bija Bočs, bet cīņas 57. minūtē bumba vēlreiz nonāca pretinieku vārtos pēc lietuviešu futbolista pieskāriena.

SPĒLES IERAKSTS:

Pirmajās divās turnīra spēlēs Latvijas izlase iekrāja trīs punktus (1:0 pret Somiju un 2:3 pret Igauniju), kamēr Lietuva bija tikusi pie viena punkta (3:3 pret Igauniju un 0:1 pret Somiju). Paralēlajā trešās kārtas mačā somi ar 6:0 sagrāva igauņus, tomēr augstāku vietu kopvērtējumā, pateicoties uzvarai savstarpējā spēlē, ieņēma Latvija.

Galvenais treneris Jurģis Pučinsks izlasē bija pulcējis 24 kandidātus no 11 pašmāju klubiem un Itālijas.

Latvijas U-17 izlasei oktobrī gaidāmas 2023. gada Eiropas čempionāta pirmās kvalifikācijas kārtas spēles Moldovā pret mājiniekiem, Vāciju un Slovākiju.