Otrajā Baltijas kausa izcīņas spēlē Latvijas U-19 izlase sestdien Slokas stadionā cīnījās neizšķirti 1:1 (1:1) ar Lietuvu.

Jakubs Dovalils pēc mača pret igauņiem šajā spēlē laukumā sūtīja teju simtprocentīgi mainītu sastāvu, kurā savu vietu starta vienpadsmitniekā saglabāja vienīgi komandas kapteinis Gļebs Žaleiko. Latvijas izlasei šajā mačā nepalīdzēja Bruno Melnis, kurš pēc turnīra organizatoru lēmuma par pirmās kārtas spēlē izdarīto rupjo pārkāpumu ticis diskvalificēts līdz sacensību beigām.

Spēles 12. minūtē vadībā izvirzījās lietuvieši, tomēr jau pēc astoņām minūtēm neizšķirtu atjaunoja Armans Muradjans. Atlikušajā laikā fiziskā cīņā rezultāts vairs nemainījās.

Turnīra pirmajā kārtā ceturtdien Latvijas jaunieši ar 7:1 sagrāva Igauniju, savukārt Lietuva un Somija cīnījās neizšķirti 0:0. Citā otrās kārtas spēlē sestdien Rīgā Somijas jaunieši ar 3:1 pārspēja Igauniju.

Turnīra noslēgumā Latvijas komanda pirmdien plkst. 12:00 Jāņa Skredeļa stadionā Rīgā mērosies spēkiem ar Somiju.

Galvenais treneris Jakubs Dovalils uz izlasi izsaucis 21 vietējo klubu spēlētāju – kopumā no desmit dažādiem klubiem, starp kuriem lielākā pārstāvniecība ir "Riga FC" (septiņi). Tāpat uz valstsvienību izsaukti četri spēlētāji no klubiem Itālijā, Vācijā un Anglijā.

Baltijas kausa izcīņa U-19 izlasēm pirms Covid-19 pandēmijas iepriekšējo reizi risinājās 2019. gadā, Latvijas komandai turnīrā uzvarot otro reizi pēc kārtas.

Jauno Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra ciklu Latvijas U-19 izlase sāks septembra beigās ar mačiem pret Rumāniju, Austriju un Lietuvu. Turnīrs notiks Rumānijā.