Latvijas U-17 jauniešu izlase svētdien Kiprā UEFA Attīstības turnīra noslēdzošajā spēlē ar rezultātu 2:3 (1:3) piekāpās vienaudžiem no Melnkalnes.

Pirmā puslaika priekšpēdējā minūtē vārtus Latvijas izlases labā guva Kristians Černovs, bet mača 60. minūtē izcēlās arī Roberts Bočs, kuram tie bija otrie vārti turnīrā.

Galvenais treneris Jurģis Pučinsks arī šī mača sākumsastāvā veica ievērojamu rotāciju. Tajā devās Henrijs Auseklis, Tomass Jermoļenko, Ēriks Maurs-Boks, Ņikita Jemeļjanovs, Timurs Abramenko, Roberts Kudrjašovs, Roberts Bočs, Kristaps Kļaviņš, Markuss Ivulāns, Kristians Černovs un Roberts Rubulis.

Pirms tam turnīrā Latvijas izlase piedzīvoja zaudējumus pret divu vecumu Kipras komandām – 1:3 pret U-17 valstsvienību un 1:2 pret U-15 komandu, kas turnīrā startēja uz to neatbraukušās Ruandas izlases vietā. Savukārt Melnkalne iepriekš ar 6:0 sagrāva Kipras U-15 izlasi un ar 0:1 atzina Kipras U-17 vienības pārākumu.

Kā zināms, iepriekšējā gadagājuma Latvijas U-17 izlase nupat piedalījās EČ kvalifikācijas Elites kārtā, bet 2006. gadā dzimušo zēnu komandai šoruden paredzētas kvalifikācijas spēles 2023. gada Eiropas čempionātam. Šogad mūsu jauniešiem oktobrī būs jāsamēro spēki ar vienaudžiem no Slovākijas, Vācijas un Moldovas.