Latvijas sieviešu telpu futbola izlase piektdien Rīgā otrajā pārbaudes spēlē divu dienu laikā cīnījās neizšķirti 1:1 (0:1) ar Lietuvu.

Pirmajā puslaikā rezultātu atklāja viesu komanda, bet mača 34. minūtē līdzsvaru atjaunoja Sofija Garanča.

Jau vēstīts, ka abu komandu pirmajā tikšanās reizē ceturtdien Latvijas izlase bija pārāka ar 2:0, kad vārtus guva Jekaterina Ovsjankina un Kristīne Petrikina. Latvijas izlasei šīs bija pirmās starptautiskās spēles vēsturē.

Galvenais treneris Artūrs Šketovs sastāvā bija iekļāvis 16 spēlētājas, starp kurām bija arī vairākas pieredzējušas futbolistes un spēlētājas ar pieredzi klasiskā futbola nacionālajā izlasē. Lielākā pārstāvniecība valstsvienībā bija Rēzeknes BJSS klubam.

Jaunizveidotā Latvijas sieviešu telpu futbola izlase no 11. līdz 14. maijam piedzīvos savu debiju Eiropas čempionāta atlases sacensībās. Latvijas komanda 2023. gada Eiropas čempionāta priekšsacīkšu kārtā ielozēta A grupā kopā ar mājinieci Serbiju, Ziemeļīriju un Nīderlandi.