Latvijas sieviešu telpu futbola izlase savā pirmajā starptautiskajā spēlē vēsturē ceturtdien Rīgā pārbaudes mačā ar rezultātu 2:0 (1:0) uzvarēja Lietuvu.

Pirmā puslaika vidū Latvijas izlasi vadībā izvirzīja Jekaterina Ovsjankina, bet minūti pirms spēles beigām pārsvaru nostiprināja Kristīne Petrikina.

Abas komandas vēlreiz savā starpā "Rimi Olimpiskajā centrā" tiksies piektdien plkst. 14:30.

Galvenais treneris Artūrs Šketovs sastāvā iekļāvis 16 spēlētājas, starp kurām ir arī vairākas pieredzējušas futbolistes un spēlētājas ar pieredzi klasiskā futbola nacionālajā izlasē. Lielākā pārstāvniecība valstsvienībā ir Rēzeknes BJSS klubam.

Jaunizveidotā Latvijas sieviešu telpu futbola izlase no 11. līdz 14. maijam piedzīvos savu debiju Eiropas čempionāta atlases sacensībās. Latvijas komanda 2023. gada Eiropas čempionāta priekšsacīkšu kārtā ielozēta A grupā kopā ar mājinieci Serbiju, Ziemeļīriju un Nīderlandi.