Svētdien, 24. aprīlī, mājīgajā Rīgas 15. vidusskolas sporta hallē notiks Latvijas IT uzņēmumu telpu futbola turnīrs ar septiņu komandu piedalīšanos.

Savu dalību turnīrā apstiprinājušas sekojošas kompānijas (alfabētiskā secībā): "Accenture", "Bite", "C.T.Co", "EIS Group Latvia", "Makit", "Tet", "Workday". Ņemot vērā pandēmijas ietekmi uz sportu kopumā, bet jo sevišķi uz amatieru sportu, septiņas komandas jāuzskata par labu sasniegumu. Jāpiebilst, ka četras no minētajām vienībām ir turnīra debitantes.

Jau otro reizi turnīrs, ko organizē Rīgas Futbola federācija (RFF) sadarbībā ar Futbola Turnīru asociāciju (FTA), notiks ar Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) atbalstu, un komandas cīnīsies ne vien par medaļām un vērtīgām organizatoru sarūpētām balvām, bet arī par LIKTA dāvāto ceļojošo kausu.

Kopš pēdējām telpu futbola sacensībām IT nozares profesionāļiem pagājuši vairāk kā divi gadi, komandu sastāvos daudz izmaiņu, līdz ar to prognozēt favorītus ir faktiski neiespējami, toties itin droši var paredzēt nepiekāpīgas cīņas par katru laukuma centimetru.

Turnīra izspēles kārtība: viens aplis, komandām tiekoties katrai ar katru. Spēles ilgums – 10 minūtes tā saucamā netīrā laika, izņemot pēdējās divas minūtes.

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, arī šoreiz daļa no dalības maksām tiks novirzīta sociālās atbildības pasākumam un futbola popularizēšanai, šoreiz patīkamu pārsteigumu sarūpējot Rīgas pašvaldības bērnu un jauniešu centram.

Vairāk informācijas meklējiet šeit. Informācija par iepriekšējiem turnīriem: 2018 un 2019.

Informāciju sagatavoja:
Rīgas Futbola federācija