Latvijas WU-17 izlase (2006./2007. dz.g.) ceturtdien Tallinā otrajā UEFA Attīstības turnīra spēlē ar rezultātu 2:4 (0:2) zaudēja Somijai.

Salīdzinājumā ar Latvijas izlases pirmo spēli turnīrā komandas sākumsastāvā tika veiktas piecas izmaiņas.

Pirmajā puslaikā Somijas futbolistes ieguva divu vārtu pārsvaru, bet otrā puslaika ievadā ar nelielu intervālu izcelties prata Nikola Preijere, kurai tie bija otrie vārti turnīrā, un Katrīna Garanča, kura laukumā bija devusies uz maiņu. Cīņas turpinājumā somietes gan prata parūpēties par sev labvēlīgu rezultātu.

Pirms tam turnīra pirmajā kārtā otrdien Latvijas izlase ar 4:0 uzvarēja Armēniju, bet Somija ar 2:1 pārspēja Igauniju. Turnīra noslēdzošajā mačā mūsu komanda svētdien plkst. 17:00 tiksies ar Igauniju.

Pavisam nesen Latvijas WU-17 izlase (2005./2006. dz.g.) noslēdza 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru, kur B līgas otrajā posmā savā grupā ieņēma otro vietu. No tā sastāvā uz šo turnīru devušās četras futbolistes.

Nākamgad Eiropas čempionāta finālturnīrs šajā vecuma grupā risināsies Igaunijā.