Latvijas WU-17 izlase (2006./2007. dz.g.) otrdien Tallinā savā pirmajā UEFA Attīstības turnīra spēlē ar rezultātu 4:0 (2:0) pārliecinoši uzvarēja Armēniju.

Pirmajā puslaikā Latvijas izlase ieguva divu vārtu pārsvaru, kad izcēlās Alīna Ansone un Nikola Preijere. Otrajā puslaikā pārsvaru dubultoja Patrīcija Brazauska un Samanta Laškova, kura laukumā nāca uz maiņu.

Mūsu komandai turnīra turpinājumā 7. aprīlī plkst. 13:00 sekos mačs pret Somiju, bet 10. aprīlī plkst. 17:00 paredzēta spēle pret Igauniju.

Pavisam nesen Latvijas WU-17 izlase (2005./2006. dz.g.) noslēdza 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru, kur B līgas otrajā posmā savā grupā ieņēma otro vietu. No tā sastāvā uz šo turnīru devušās četras futbolistes.

Nākamgad Eiropas čempionāta finālturnīrs šajā vecuma grupā risināsies Igaunijā.