Latvijas U-19 jauniešu izlase (2004. dz.g.) ceturtdien pārbaudes spēlē izbraukumā ar rezultātu 2:1 (1:1) uzvarēja vienaudžus no Horvātijas.

Vārtus Latvijas izlases labā guva Valerijs Lizunovs, kurš izcēlās spēles 20. minūtē, un Bruno Melnis, kurš 75. minūtē realizēja 11 metru soda sitienu.

Abas komandas vēlreiz savā starpā Medulinā tiksies svētdien. Izlasēs, kas gatavojas jaunajam Eiropas čempionāta atlases ciklam, pulcēti U-18 vecumam atbilstoši spēlētāji.

Jakubs Dovalils valstsvienībā iekļāvis 23 futbolistus no 11 pašmāju klubiem un vienas komandas Vācijā.

Latvijas U-19 izlase 2023. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā septembrī Rumānijā sacentīsies ar mājiniekiem, Austriju un Lietuvu. Divas labākās komandas no katras grupas, kā arī viena labākā trešās vietas ieguvēja iekļūs kvalifikācijas stadijas Elites kārtā. Finālturnīrs ar astoņu izlašu piedalīšanos nākamgad plānots Maltā.