Otrajā pārbaudes spēlē divu dienu laikā Latvijas U-19 telpu futbola izlase 23. februārī Salaspilī ar rezultātu 0:3 (0:0) piekāpās vienaudžiem no Polijas.

Pirmajā puslaikā saspringtā un līdzvērtīgā cīņā vārti netika gūti, savukārt otrā puslaika vidū, spēlei ritot tādā pašā gultnē, rezultātu atklāja Polijas izlases spēlētājs Kaspers Opatovskis. Cīņas izskaņā Latvijas komanda centās atspēlēties un nomainīja vārtsargu, tomēr savu nepanāca, zaudējot vēl divus vārtus. Precīzi bija Kaspers Sendlevskis un Macejs Mazurs.

SPĒLES IERAKSTS:

FOTO GALERIJA:

Abas komandas savā starpā tikās arī otrdien, kad mačs noslēdzās neizšķirti 2:2.

Latvijas U-19 telpu futbola izlase pašlaik gatavojas dalībai Eiropas čempionāta kvalifikācijas pamatkārtā, kur martā būs jāsacenšas ar vienaudžiem no Horvātijas (mājinieki), Baltkrievijas un Azerbaidžānas.

Pirms tam janvārī Latvijas izlase aizvadīja pārbaudes spēļu turnīru Horvātijā, uzvarot Beļģiju (3:1), Sanmarīno pieaugušo izlasi (3:2) un Slovēniju (5:2), bet piekāpjoties Francijai (3:6).