Latvijas nacionālā telpu futbola izlase piektdien savā pirmajā Baltijas kausa izcīņas spēlē "Rimi Olimpiskajā centrā" ar rezultātu 7:0 (5:0) sagrāva Igauniju.

Spēles rezultātu jau pirmajā minūtē atklāja Artūrs Jerofejevs, kurš Latvijas izlasē atgriezies pēc divu gadu pārtraukuma, bet sestajā minūtē pārsvaru dubultoja Germans Matjušenko. Pārsvaru puslaika vidū no soda sitiena atzīmes vēl vairāk nostiprināja Andrejs Baklanovs, bet tā beigu daļā piecu vārdu handikapu panāca ilgāku laiku izlasē neredzētais Romāns Rožkovskis un Miks Babris. Kasparam Neretam valstsvienības vārtos savu komandu glābt pirmajā puslaikā nācās tikai reizi.

Otrā puslaika ievadā Igaunijas izlase sparīgi centās atspēlēties, tomēr tā vietā atkal precīzi bija mājinieki, kad savus otros un trešos vārtus guva Matjušenko. Laukuma saimnieki bija pārliecinoši rezultāta nosargāšanā un savu vārtu drošības saglabāšanā.

Debiju Latvijas izlasē šajā mačā piedzīvoja Artjoms Kozlovskis un Artjoms Križanovskis.

Pārējās divas turnīra spēles notiks Salaspils sporta namā – 18. decembrī plkst. 14:00 starp Lietuvu un Igauniju, kā arī 19. decembrī plkst. 14:00 starp Latviju un Lietuvu. Visi turnīra mači notiek bez līdzjutēju klātbūtnes.

Latvija ir tituliem bagātākā komanda Baltijas kausa vēsturē, kā arī pašreizējā trofejas glabātāja. Pērn turnīrs nenotika, bet 2019. gadā mūsu telpu futbolisti ar 5:2 apspēlēja Lietuvu un ar 4:0 - Igauniju. Līdz šim astoņreiz aizvadītajos Baltijas kausa turnīros telpu futbolā Latvijas izlase triumfējusi sešas reizes.

FOTO GALERIJA: