Latvijas telpu futbola elitē aizvadītas vairākas spēles. Ar perfektu bilanci "Optibet" Virslīgas sacensības joprojām turpina čempione "Raba", kā arī pērnās sezonas pusfinālistes "Jēkabpils Lūši" un "Nikars".

Četru mājas spēļu sēriju sezonas ievadā "Jēkabpils Lūši"/"Ošukalns" noslēdza ar sarežģītu uzvaru pār BFC "Daugavpils". Mača ievadā jēkabpilieši iekrāja divu vārtu pārsvaru, taču sēlis Mārtiņš Rubļevskis otrā puslaika vidū vienus vārtus atguva un nodrošināja saspringtu galotni, kur "Lūši" noturēja minimālu pārsvaru.

"Jēkabpils Lūši"/"Ošukalns" - BFC "Daugavpils" 2:1 (2:0)
Vārti: Potlovs 3', Atamaņukovs 10' - Rubļevskis 24'

Par nelielu pārsteigumu var nodēvēt TFK "Salaspils" uzvaru pār tradīcijām bagāto Rēzeknes klubu. Aleksejs Panfilovs un Andrejs Burenkovs pirmajā puslaikā panāca 2:0, tomēr līdz pārtraukumam Ņikita Jelagovs vienus vārtus atguva, gūstot rēzekniešu pirmos vārtus šosezon. Pēc pārtraukuma Mārtiņš Sīpols atjaunoja divu vārtu pārsvaru mājiniekiem, ļaujot salaspiliešiem otro reizi pēc kārtas pieveikt Rēzekni savstarpējos dueļos.

TFK "Salaspils" - TFK "Rēzekne" 3:1 (2:1)
Vārti: Panfilovs 8', Burenkovs 15', Sīpols 28' - Jelagovs 18'

FK "Nikars" Rīgas 49. vidusskolas laukumā pārliecinoši apspēlēja debitanti SK "Kengaroos". Pirmo puslaiku rīdzinieki noslēdza ar iespaidīgu 9:0. Hat-trick šajā mačā nokārtoja Germans Matjušenko, bet divi vārti Roberta Borodas kontā.

FK "Nikars" - SK "Kengaroos" 13:2 (9:0)
Vārti: Terens 1', Oļeškovs 3', Boroda 11' 34', Ikstens 13', Matjušenko 14' 16' 37', K. Butovskis 15', Art. Kuļešovs 19', Al. Kuļešovs 19', Neverovskis 23', Ziļs 40' - Uhovs 26', Medvedins 31'

Vicečempione FC "Petrow"/"Jelgava" pēc pusotra mēneša pārtraukuma izcīnīja pārliecinošu panākumu Kuldīgā. Maksims Seņs jau pirmajā minūtē izvirzīja "Petrow" vadībā, ievadot desmit vārtu spēli viesiem. Seņs, Miks Babris un Haralds Butlers guva pa diviem vārtiem uzvarētāju labā.

FC "Nikers" - FC "Petrow"/"Jelgava" 3:10 (0:4)
Vārti: G. Liepiņš 30', A. Liepiņš 35', Grīslis 39' - Seņs 1' 31', Jerofejevs 6', Miks Babris 16' 27', Mat. Babris 17', Butlers 26' 26', Kuzmins 30', Martins 37'

Trešo panākumu trīs spēlēs svinēja čempione FK "Raba", novembra pēdējā sestdienā ar 6:3 pieveicot "Nīcu". Pirmajā puslaikā rīdzinieki iekrāja četru vārtu vadību, tomēr mača gaitā viesi no Kurzemes prata nedaudz atgūties. Divi vārti "Rabas" labā brazīlietim Gaušu, bet "Nīcai" ar tikpat precīziem sitieniem atzīmējās Daniels Sērmoliņš.

FK "Raba" - FK "Nīca"/"OtankiMill" 6:3 (4:2)
Vārti: Hercbergs 3', Strazdiņš 4', Tarakanovs 7', Gaušu 13' 34', Eriveltons 35' - Kleinbergs 14', Sērmoliņš 18' 37'

Svētdien, 28. novembrī, FC "Petrow"/"Jelgava" ar 13:1 sagrāva BFC "Daugavpils" telpu futbola komandu. Jāatzīmē, ka viesu rindās bumbu savos vārtos divreiz raidīja Rubļevskis, kurš galotnē guva arī goda vārtus savas komandas labā.

FC "Petrow"/"Jelgava" - BFC "Daugavpils" 13:1 (5:0)
Vārti: Rubļevskis 5' 17' (s.v.), Kuzmins 8' 12', Miks Babris 11' 40', Kozlovskis 22' 36', Butlers 23', Kuļepovs 25' 40', Udovičenko 31', Žarovs 37' - Rubļevskis 35'

Piecas uzvaras sezonas ievadā sakrāja "Nikars". Mačā pret "Salaspili" gan izpalika ierastais vārtu birums, Igora Dacko vadītajai komandai paliekot pie četriem vārtu guvumiem. Divus no tiem iesita Sergejs Oļeškovs.

FK "Nikars" - TFK "Salaspils" 4:1 (2:0)
Vārti: Škaunacis 2' (s.v.), Oļeškovs 16' 22', Matjušenko 25' - Burenkovs 34'

Visbeidzot, decembra pirmajā dienā vēsturiskajā Salaspils derbijā pieredzējusī TFK "Salaspils" vienība ar 11:1 sakāva SK "Kengaroos" jauniešus. Ar hat-trick atzīmējās iepriekš "BEITAR" un "Jēkabpils Lūšos" uzspēlējušais Oļegs Peņkovskis, palīdzot salaspiliešiem izcīnīt trešo uzvaru un nostiprināties piektajā vietā turnīra tabulā.

SK "Kengaroos" – TFK "Salaspils" 1:11 (0:4)
Vārti: Fogels 35’ – Kondratjevs 8’ 40’, Škaunacis 9’, Peņkovskis 16’ 20’ 38’, Panfilovs 27’, Macuks 28’, Fogels 31’ (s.v.), Burenkovs 32’, Kuprijanovs 40’

Sestdien, 4. decembrī, paredzēts pirmais Top 4 komandu duelis regulārajā sezonā. Zemgales Olimpiskajā centrā FC "Petrow"/"Jelgava" uzņems "Nikaru".

Latvijas telpu futbola sacensību aktualitātēm, rezultātiem un apskatiem iespējams sekot līdzi Facebook, Instagram un YouTube platformās.