Pirms FIFA Pasaules kausa kvalifikācijas pēdējās kārtas spēli starp Gibraltāra un Latvijas izlasēm mūsu valstsvienības galvenais treneris Dainis Kazakevičs un pussargs Mārtiņš Ķigurs atbildēja uz mediju pārstāvju jautājumiem.

Dainis Kazakevičs:

"[Roberta] Ozola gadījumā īsti konkrētu atbildi varēsim iegūt tikai pēc pēcspēles treniņa. Tas pats arī par [Artūru] Zjuzinu. Šobrīd Zjuzina gadījumā spēlēšana drīzāk nē, nekā jā. Par Ozolu - skatīsimies pēc treniņa.

Šoreiz federācijas vadība izdarīja visu iespējamo, lai mēs justos maksimāli komfortabli. Ar tiešo līgumreisu ieradāmies Gibraltārā, tāpēc nezaudējām ļoti daudz spēku pārlidojumā. Tas noteikti ir svarīgs faktors šajā saspringtajā grafikā.

Šodien treniņā apskatīsimies, kāds būs spēlētāju stāvoklis, kā viņi būs atjaunojušies pēc spēles. Gala lēmumu par spēlētāju sastāvu droši vien pieņemsim tikai spēles dienas rītā. Domāju, ka izmaiņas sastāvā būs, bet diez vai tādu būs daudz.

Ļoti būtiska loma būs tiem spēlētājiem, kuri nesāks maču sākumsastāvā - cik ļoti viņi spēs pastiprināt komandas spēli. Tas ir būtisks aspekts, kas rītdienas spēlē var palīdzēt mums sasniegt vajadzīgo rezultātu."

Mārtiņš Ķigurs:

"Kā jau pirms katras spēles, koncentrējos visām vienādi. Vienalga, vai tā ir cikla pirmā vai pēdējā spēle, esmu gatavs spēlēt.

Tā būs trenera izvēle, vai no manis prasīs vairāk uzbrukumā. Man vairāk gribētos spēlēt uzbrukumā. Bet es to ietekmēt nevaru. Kur mani liks laukumā, tur arī spēlēšu."

PRESES KONFERENCES VIDEO IERAKSTS: