Ar sen neredzētu dalībnieku skaitu – desmit komandām – nākamajā nedēļas nogalē sezonu sāks "Optibet" telpu futbola Virslīgas čempionāts, kas 2021./2022. gada sacensības sagaidījis arī ar jaunu vizuālo identitāti.

Čempionāta pirmās piecas spēles paredzētas 9. oktobrī Jēkabpilī, Ogrē, Kuldīgā un Rīgā. Regulārajā turnīrā komandas aizvadīs divus apļus, bet pēc tam labākajām astoņām vienībām sekos izslēgšanas spēļu turnīrs.

Izmaiņas turnīra dalībnieku rindās un skaitliskais pieaugums ir rezultāts gan sacensību izaugsmei, gan Covid-19 pandēmijas radītajiem ierobežojumiem, jo, spriežot pēc pašreizējās situācijas valstī un prognozējamās kopējo apstākļu dinamikas, telpu futbola 1. līgas organizēšana gaidāmajā sezonā varētu nebūt iespējama.

Jaunajā sezonā sacensību reglamentā ir atrunāti jauninājumi par komandu prēmēšanu sezonas beigās, paredzot arī īpašus bonusus par jauniešu iesaistīšanu turnīrā un spēļu organizēšanas kvalitāti. Tiek strādāts pie čempionāta spēļu tiešraižu pieejamības pēc iespējas lielākā apjomā.

Latvijas telpu futbola sacensību aktualitātēm, rezultātiem un apskatiem iespējams sekot līdzi Facebook, Instagram un YouTube platformās.

Pagājušajā čempionāta sezonā titulu ieguva FK "Raba", par labāko valstī kļūstot pēc 15 gadu pārtraukuma.

ČEMPIONĀTA JAUNĀS SEZONAS PREZENTĀCIJA: