Nedaudz vairāk kā viens kalendārais mēnesis atlicis līdz Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētā Rīgas futbola čempionāta izskaņai. Ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) līdzfinansējumu notiekošā turnīra kopvērtējuma vadībā patlaban atrodas FK "Jūrnieks" vienība, kurai ļoti cieši uz papēžiem min Babītes SK.

Turnīrs risinās kā Latvijas 3. līgas čempionāta Rīgas reģiona sacensības, uzvarētājam iegūstot tiesības pārstāvēt Rīgu Latvijas čempionāta 3. līgas finālturnīrā.

Sacensību līdere FK "Jūrnieks" (35) pēdējā mēneša laikā aizvadījusi piecas spēles, izcīnot panākumus visās no tām, turklāt četrās atstājot sāncenšus sausā - ar 8:0 sagrāva "Riga United FC", ar 5:0 sarūgtināja FK "Kuivižu Spartaks", ar 4:0 uzveica FS "Rakari", kā arī triumfēja dueļos pret FK "BEITAR" (3:0) un SK "Kengaroos" (5:1). Arī pašlaik otrajā pozīcijā esošā Babītes SK (34), kas no līderes atpaliek tikai par vienu punktu, savus pretiniekus nežēloja un minētajā laika periodā kaldināja sešas uzvaras – divas pret Rīgas Tehnisko universitāti (9:0 un 6:0, attiecīgi trīs un divi vārtu guvumi Danielam Ričardam Geidānam), kā arī pa vienai pret FK "Kuivižu Spartaks" (6:2), SK "Kengaroos" (5:0), FS "Rakari" (8:0, četri vārti Ņikitam Žarovam) un "Riga United FC" – 1:0.

Astoņu punktu atstatumā no līderes tabulā iekārtojusies FK “BEITAR” (27), kas kopš augusta vidus laukumā devās četras reizes, izcīnot deviņus punktus. Bez jau minētā zaudējuma pret līderi FK “BEITAR” uzveica pretiniekus pārējās trīs cīņās, triumfējot pret FK “Kuivižu Spartaks” (8:2), SK “Kengaroos” (3:2) un SK “Upesciems” (6:3).

Savukārt ceturtajā pozīcijā esošā SK "Kengaroos" (26) minētajā laika periodā cīnījās pieticīgākām sekmēm, uzvarot FS "Rakari" (4:1), cīnoties neizšķirti ar SK "Upesciems" (1:1) un Rīgas Tehnisko universitāti (0:0), kā arī piekāpjoties iepriekš minētajām trim līderēm.

Rīgas čempionāta kopvērtējuma tabulas piektajā pozīcijā ar 19 punktiem atrodas SK "Upesciems", vietu zemāk ierindojas Rīgas Tehniskā universitāte (15), bet noslēdzošajās vietās izkārtojušās attiecīgi FS "Rakari" (10), ASK "Kadaga" (9), "Riga United FC" (6) un FK "Kuivižu Spartaks" (4).

Čempionāta rezultatīvākais spēlētājs šobrīd ir 17 reizes pretinieku vārtsargus sarūgtinājušais Aleksejs Rosoha (FK "BEITAR").

Vairāk informācijas meklējiet turnīra mājaslapā.

Informāciju sagatavoja:
Rīgas Futbola federācija