Salacgrīvā 4. septembrī jau 24. reizi notika starptautiskais Roberta Spuriņa piemiņas turnīrs veterāniem. Šogad izšķirošā spēlē Valmieras "Gauja" ar rezultātu 1:0 bija pārāka par Rīgas "Daugavu".

R. Spuriņš  pagājušā gadsimta astoņdesmitajos gados izveidoja pirmo futbola veterānu komandu Salacgrīvā, kuras nosaukums bija "Neptūns". Tika rīkotas gan draudzības spēles rajona komandām, gan ņemta dalība Limbažu rajona čempionātā. Vairākas reizes zvejnieksvētkos notika paraugspēle gan ar "Daugavas" meistarkomandas spēlētājiem Jāņa Skredeļa vadībā, gan ar RAF sieviešu komandu. Būdams domes deputāts, vienmēr palīdzēja risināt futbola jautājumus.

Šis turnīrs ir kļuvis par atceres pasākumu arī citu Salacgrīvas un viesu komandu spēlētājiem. Šogad kuplā skaitā klātienē bija bijušie "Daugavas" meistarkomandas spēlētāji, kuri ar īpašu dāvanu - foto no Leģendu spēles Rīgā - godināja vienu no visu laiku labākajiem Latvijas futbolistiem Georgiju Smirnovu. Jāpiemin, ka viņa vadītā "Daugavas" veterānu komanda daudzkārt ir bijusi R. Spuriņa turnīra uzvarētāji.

Šogad turnīrā komandu labāko spēlētāju balvas saņēma Aleksejs Šabala (Rīgas "Daugava"), Rolands Kragliks (Valmieras "Gauja"), Andrejs Glazičevs (FK "Tartu") un Andris Bulis (FK "Salacgrīva"). Uz turnīru neieradās komanda no Šauļiem.

KOPVĒRTĒJUMA TABULA:

# Komanda I II III IV Punkti Vārti Vieta
I Salacgrīva X 1:3 2:2 0:1 1 3:6 4
II Gauja 3:1 X 2:1 1:0 9 6:2 1
III Tartu 2:2 1:2 X 0:1 1 3:5 3
IV Daugava 1:0 0:1 1:0 X 6 2:1 2

Turnīru atbalsta Salacgrīvas pašvaldība.

Materiāls tapis sadarbībā ar LFF Futbola veterānu un vecmeistaru komiteju.