Nedēļas nogalē "Atbildīgas spēles" Latvijas kausa ceturtdaļfināla barjeru pārvarēja četri "Optibet" Virslīgas čempionāta klubi.

Pirmajā ceturtdaļfināla mačā sestdien RFS futbolisti pārliecinoši ar 4:0 savā laukumā uzvarēja "Optibet" Nākotnes līgas (ONL) komandu FK "Auda", divus vārtus gūstot Sedrikam Kuadio. RFS komanda kausa izcīņas pusfināla posmu sasniegusi sesto reizi pēc kārtas.

Pārējie trīs ceturtdaļfināla mači notika svētdien.

Divu Virslīgas klubu duelī dramatisku panākumu savā laukumā svinēja pašreizējā trofejas īpašniece FK "Liepāja", kas vien papildlaika kompensācijas laikā, pateicoties Jevgeņija Berjozkina precīzajam sitienam, ar 1:0 uzvarēja BFC "Daugavpils" futbolistus.

Ar 5:0 panākumu pusfinālā otro gadu pēc kārtas iesoļoja "Valmiera FC", sagraujot citu ONL klubu FK "Dinamo Rīga". Divi vārti, spēlējot savā laukumā, Džibrila Geja kontā.

Tāpat starp kausa izcīņas četrām labākajām komandām pēc gada pārtraukuma atgriezusies valsts čempione "Riga FC", savu līdzjutēju priekšā ar 3:0 apspēlējot vēl vienus ONL pārstāvjus "Albatroz" SC/FS "Jelgava". Zīmīgi, ka šajā mačā savus pirmos vārtus rīdzinieku labā guva pieredzējušais Ritvars Rugins. Šī mača foto galerija aplūkojama ŠEIT.

Pusfināla mači, pirms kuriem notiks pāru izloze, paredzēti 19. septembrī.

Latvijas kausa izcīņas vēsturē kopš 1936. gada pie prestižās trofejas tikušas 38 dažādas klubu komandas, bet kopš valsts neatkarības atgūšanas kausu virs galvas cēlušas 12 dažādas vienības.

Šīgada sacensību fināls 24. oktobrī notiks "Daugavas" stadionā Rīgā.