Latvijas Futbola federācija (LFF) un Spānijas futbola federācija (RFEF) vienojušās par telpu futbola izlašu pārbaudes spēli 8. septembrī. Mačam pret divkārtējiem pasaules un septiņkārtējiem Eiropas čempioniem paredzēts notikt Salaspils Sporta centrā pulksten 18.00.

Kā zināms, rudenī mūsu kaimiņvalstī Lietuvā notiks 2021. gada FIFA Pasaules kausa finālturnīrs telpu futbolā, tāpēc planētas labākās valstsvienības septembrī koncentrēsies mūsu dienvidu kaimiņzemē. Spānija kā viena no finālturnīra dalībniecēm un favorītēm pirms turnīra aizvadīs gatavošanās posmu, kurā viens no notikumiem ir pārbaudes spēle ar Latviju.

Abas izlases spēlēja vienā kvalifikācijas pamatturnīra grupā, un abos dueļos virsroku ņēma spēcīgā Spānijas valstsvienība. Atgādinām, ka Latvija līdz pat kvalifikācijas cikla pēdējai spēlei saglabāja izredzes pirmoreiz vēsturē iekļūt finālturnīrā.

"Covid" sertifikāta īpašniekiem būs iespēja vērot spēli klātienē. Latvijas izlases dalībnieku sastāvs un treniņnometnes plāns tiks paziņots vēlāk.