Latvijas Futbola federācija (LFF) informē, ka kļuvuši zināmi Latvijas Kausa izcīņas 2014./2015. gada sezonas turnīra pusfināla spēļu norises datumi, laiki un vietas.

Latvijas Kausa izcīņas pusfinālu iepriekš sasniedza četras "SMSCredit.lv" Virslīgas čempionāta komandas - pašreizējie trofejas īpašnieki FK Jelgava, FK Liepāja, kas ceturtdaļfinālā ar 2:1 uzvarēja Skonto FC, FK Spartaks, kas ceturtdaļfinālā ar 5:0 pārspēja komanda.lv Pirmās līgas vienību FK Ogre, un FK Ventspils, kas ceturtdaļfinālā ar 3:0 apspēlēja BFC Daugavpils.

Saskaņā ar iepriekš noritējušo pāru izlozi, gaidāmo pusfinālu spēļu laukuma saimnieki būs attiecīgi FK Jelgava un FK Spartaks.

• FK Jelgava – FK Liepāja | 25.04.15. | 15:00 | ZOC stadions, Jelgava
  • FK Spartaks – FK Ventspils | 26.04.15. | 16:00 | Kauguru vsk. stadions

Latvijas Kausa izcīņas fināls ieplānots 20. maijā. Finālspēles norises vieta tiks paziņota atsevišķi.

Pagājušā gada maijā notikušajā finālā FK Jelgava futbolisti pēcspēles sitienu sērijā Zemgales Olimpiskā centra stadionā uzvarēja Skonto FC. Jelgavnieki Latvijas Kausa izcīņā triumfēja otro reizi kluba pastāvēšanas vēsturē un ieguva ceļazīmi uz UEFA Eiropas līgu.