Par 2021. gada čempionēm Sieviešu Futbola līgā šodien priekšlaicīgi kļuva Rīgas Futbola skolas komanda. 11. kārtas mačā rīdzinieces izbraukumā ar 4:0 uzveica līgas jaunpienācējas FK "Auda" un kļuva neaizsniedzamas savām tuvākajām konkurentēm, nosargājot pērn iegūto titulu savā rīcībā arī šogad.

Līdz čempionāta beigām atlikušas vēl četras spēļu kārtas, taču ar 12 punktu pārsvaru un savstarpējo spēļu priekšrocībām Rīgas Futbola skola konkurentēm no FS "Metta" un SK "Super Nova"/RTU vairs nav aizsniedzamas. Visās vienpadsmit līdzšinējās spēlēs Rīgas FS izcīnīja tikai un vienīgi uzvaras, turklāt pirmajās sešās spēlēs ielaida tikai vienus vārtus - čempionāta atklāšanas spēlē pret "Audu". Vasaras vidū gan Rīgas Futbola skolai bija vairāki spraigāki mači, kur uzvaras bija jāizskrāpē ar nagiem - 1:0 pār "Super Nova" un "Metta", 4:3 pret Liepājas FS, kā arī 5:4 desmitās kārtas spēlē pret FS "Metta".

Salīdzinājumā ar iepriekšējo sezonu, šoreiz čempionēm bija nopietnāka konkurence. Klāt nāca divas komandas, dažādojot un bagātinot čempionātu. Pirms gada Rīgas FS 11 mačos ieguva vārtu bilanci 77:1, bet šobrīd tā ir tikai 39:10.

Rīgas Futbola skola ir tituliem bagātākā komanda SFL vēsturē. Arī laika posmā no 2013. līdz 2018. gadam čempionu tituls nemainīgi piederēja Pārdaugavas komandai, bet 2019. gadā par labāko valstī kļuva FK "Dinamo Rīga".

Nopietna cīņa čempionāta izskaņā vēl turpināsies par medaļu sadalījumu. Uz otro vietu joprojām ir četras pretendentes: FS "Metta", SK "Super Nova"/RTU, Liepājas FS un FK "Olaine".