UEFA Women's EURO 2017 kvalifikācijas turnīra pēdējā spēlē Latvijas sieviešu futbola izlase tikās ar Lietuvas futbolistēm. Spēle noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 1:1 (1:0). 38.minūtē lietuviete Rasa Imanalijeva atklāja spēles rezultātu, bet 70.minūtē Liene Vāciete panāca 1:1.

Latvijas sieviešu futbola izlase kvalifikācijas apakšgrupas turnīra tabulā tādējādi ar izcīnītajiem četriem punktiem trijās spēlēs ierindojās otrajā vietā, savukārt ceļazīmi nākamajā kārtā ieguva Moldovas izlase, kas ar rezultātu 3:0 pārspēja Luksemburgu un ar sešiem punktiem kļuva par grupas uzvarētājiem.

Atpakaļ Rīgas starptautiskajā lidostā Latvijas izlases delegācija (spēlētājas un oficiālās personas) atgriezīsies piektdien, 10.aprīlī plkst 13:30 ar reisu no Kijevas.

UEFA WOMEN's EURO 2017  kvalifikācijas turnīra a grupas spēļu rezultāti un turnīra tabula