Latvijas U-17 jauniešu izlase piektdien Igaunijā ar spēli pret mājiniekiem uzsāka dalību Baltijas kausa izcīņā, svinot panākumu ar rezultātu 3:1 (1:0) un visas spēles garumā nodemonstrējot pārliecinošu sniegumu.

Latvijas komandu vadībā spēles 17. minūtē izvirzīja Alans Kangars, kurš realizēja 11 metru soda sietienu, bet otrā puslaika ievadā pretinieku vārtsargu īsā laikā pārspēja Žans Borisenoks un Emīls Evelons. Mača 65. minūtē mājinieki no 11 metru soda sitiena atzīmes vienus vārtus atguva, kad izcēlās Aleksandrs Altebergs.

Turnīra turpinājumā sestdien Latvijas izlase plkst. 16:00 tiksies ar Lietuvu, bet svētdien gaidāms igauņu un lietuviešu duelis.

Galvenais treneris Jurģis Pučinsks sastāvā pulcējis 27 spēlētājus no 11 pašmāju klubiem.

Pirms gada Jelgavā šī vecuma Latvijas pārstāvji kļuva par tradicionālā turnīra uzvarētājiem.

Atgādinām, ka Latvijas U-17 izlasei septembrī paredzēts savā laukumā uzņemt 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēles. Kvalifikācijas pirmajā kārtā mūsu izlase ielozēta vienā grupā ar Zviedriju, Čehiju un Lietuvu.