Gaidāmā spēle pret Lietuvu, tāpat kā jebkura cita Baltijas kausa izcīņas spēle, būs principiāls derbijs, ceturtdien preses konferencē uzsvēra Latvijas izlases galvenais treneris Dainis Kazakevičs.

Latvijas un Lietuvas izlases Baltijas kausa izcīņas mačā 4. jūnijā plkst. 19:00 tiksies "Daugavas" stadionā. Mačs tiešraidē būs vērojams TV6 kanālā. Spēle norisināsies bez līdzjutēju klātbūtnes.

"Baltijas kausa spēles visām dalībniecēm ir principiāli derbiji. Visas trīs komandas ir izvirzījušas uzdevumu iegūt trofeju. Tas palielina sacensību spriedzi. Esam aizvadījuši vairākas treniņu dienas un savstarpējo spēli, kas devis daudz informācijas par spēlētājiem, viņu formu un sadarbību. Spēlei esam gatavi un esam noskaņoti kaujinieciski. Uz spēli plānojam optimālāko šābrīža sastāvu no kondīcijas un gatavības viedokļa," pauda treneris.

"Mums ir pietiekoši plaša informācija par Lietuvas izlasi. Tajā ir zināmas spēlētāju izmaiņas, taču sastāvs ir tuvu optimālajam. Analizējot Lietuvas neseno spēli pret Igauniju, mums ir skaidrs, kam no stilistiskā un taktiskā viedokļa gatavoties, lai sasniegtu uzvarošu rezultātu," piebilda D. Kazakevičs.

Preses konferencē treneris atbildēja uz jautājumiem par Vladislava Gutkovska un Jāņa Ikaunieka gatavību spēlei un kopējo funkcionālās gatavības situāciju komandā. Atbildes sniedza arī valstsvienības uzbrucējs Dāvis Ikaunieks.

PRESES KONFERENCES IERAKSTS: