FC "Noah Jurmala" iesaistīšanās "Optibet" Virslīgas čempionāta izspēlē tiek plānota no sestās kārtas, kas pašlaik ir paredzēta 24. un 25. aprīlī. Šajā nedēļas nogalē ieplānotajās piektās kārtas spēlēs kalendāra izmaiņas netiks veiktas.

Kā ziņots, ar Sporta arbitrāžas tiesas (CAS) pagaidu lēmumu Latvijas Futbola federācijai (LFF) noteikts piešķirt FC "Noah Jurmala" pagaidu LFF-A licenci dalībai Virslīgas čempionāta aktuālajā sezonā.

Pēc operatīvi veiktajām pārrunām starp LFF, Virslīgas čempionāta vadību, kluba pārstāvjiem un LFF starptautiskajiem partneriem par reālistiskāko atzīts scenārijs FC "Noah Jurmala" iekļaut sacensību kalendārā līdz ar nākamo nedēļas nogali. Kluba pārstāvji pauduši gatavību to īstenot, nodrošinot nepieciešamo spēlētāju sastāvu, treneru korpusu, mājas spēļu norises vietu un citas prasības.

LFF respektē CAS pieņemto lēmumu un, lai nodrošinātu tā praktisku izpildi, paralēli vērsusies klubā ar informācijas pieprasījumu par aktuālo situāciju ar tā atbilstību licencēšanas prasībām un statusu attiecībā pret līdzšinējām saistībām. Juridisko aspektu sakārtošanu klubs apņēmies paveikt līdz nākamās nedēļas sākumam.

Nākamās nedēļas ievadā paredzēts atjaunot čempionāta turpmāko spēļu kalendāru.