Pirmdien, 29. martā, Latvijas izlase aizvadīja pirmsspēles treniņu Ataturk stadionā Stambulā, kur rītvakar notiks 2022. gada FIFA Pasaules kausa spēle pret Turciju. Pirmsspēles preses konferencē savus komentārus par gaidāmo spēli sniedza komandas galvenais treneris Dainis Kazakevičs un pussargs Jānis Ikaunieks.

Jānis Ikaunieks:

No spēles gaidu to, ka mēs kā komanda nospēlēsim labi. SKaidrs, ka Turcija ir spēcīgs pretinieks, taču tik un tā vēlamies tikt pie punktiem rītdienas spēlē.

Dainis Kazakevičs:

Esam ieradušies Turcijā un gatavojamies sākt trešo spēli šīs nometnes laikā. Šoreiz pretiniekos mājinieki, spēcīgā Turcija, kura šobrīd ir grupas līdere. Tā savās iepriekšējās divās spēlēs apliecinājusi savu spēku. Kā vienmēr pirms lielām spēlēm, kāda bez šaubām šī spēle mums būs, mēs gatavojamies ļoti atbildīgi un nopietni. Saprotam, kāds varētu būt spēles scenārijs, kādas taktiskās idejas varam likt pretī mūsu rītdienas pretiniekiem. Ņemot vērā, ka tikai divas dienas iepriekš aizvadījām spēli Nīderlandē, mūsu galvenais uzdevums ir turpināt atjaunoties un vienlaikus arī gatavoties gaidāmajai spēlei, tikt skaidrībā par optimālāko sastāvu rītdienas spēlei, un, izejot no tā, piekoriģēt mūsu spēles plānu rītdienas spēlei. Mačs pret Turciju ir ļoti nozīmīgs, mēs spēlēsim pret tiešām spēcīgu pretinieku. Mūsu spēlētājiem katra šāda spēle ir liels izaicinājums.