2022. gada FIFA Pasaules kausa kvalifikācijas spēle Latvija - Melnkalne šī gada 24. martā, kas Latvijai būs pirmā jaunajā atlases ciklā, notiks "Skonto" stadionā. Visas pārējās kvalifikācijas cikla mājas spēles 2021. gadā Latvijas valstsvienība plāno aizvadīt "Daugavas" stadionā.

Kā zināms, kopš 2018. gada Latvijas izlases mājas spēļu norises vieta ir "Daugavas" stadions, kas ir UEFA prasībām atbilstošāks. Tā kā šī ziema Latvijā bijusi sevišķi sniegota un dabīgā zāliena laukuma sagatavošana marta mačam ir izaicinoša, Eiropas Futbola asociāciju savienība (UEFA) atļāvusi gaidāmo spēli aizvadīt "Skonto" stadionā, kā pārvaldnieki snieguši garantijas par laukuma sagatavošanu nepieciešamajā kvalitātē. Februāra vidū UEFA pārstāvji novērtējuši "Skonto" stadiona pašreizējo atbilstību visām prasībām un iespējamos pagaidu risinājumus būtiskākajām neatbilstībām.

"Skonto" stadionā Latvijas valstsvienība spēlēs pirmoreiz kopš 2017. gada oktobra.

Tikmēr "Daugavas" stadionā aktuāli ir jumta izbūves darbi mediju un VIP vietās, lai jau gada otrajā pusē starptautisko spēļu vērošana būtu vēl ērtāka.

Spēles sākums 24. martā plkst. 21:45. Neskatoties uz Latvijas Futbola federācijas aicinājumu visas mūsu valstsvienības mājas spēles pārcelt uz agrāku laiku, UEFA mačiem pret Melnkalni, Gibraltāru, Nīderlandi un Turciju ir nozīmējusi šādu centralizēto sākuma laiku.

Paredzams, ka spēle notiks bez līdzjutēju klātbūtnes.

Kā jau ziņots iepriekš, 2021. gada pirmā spēle Latvijas izlasei būs kvalifikācijas mačs mājās pret Melnkalni, pēc kā sekos divas spēles izbraukumā - Nīderlandē un Turcijā.