Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidents Vadims Ļašenko nedēļas izskaņā vizītē Rīgā uzņēma Nīderlandes izlasē savulaik 79 spēles aizvadījušo un 40 vārtus guvušo Patriku Kluivertu, kurš pašlaik pilda Spānijas granda FC "Barcelona" akadēmijas direktora pienākumus.

Ar Nīderlandes futbola leģendu cita starpā pārrunāta iespēja nākamajā gadā piedalīties īpašā zvaigžņu spēlē, kas tiek plānota par godu LFF simtgadei. Pašreizējā iecere, ja to ļaus tālākā Covid-19 pandēmijas attīstība un vīrusa apkarošanas rezultāti, ir spēli ar pasaules, Latvijas un virslīgas leģendu piedalīšanos organizēt jūnijā Rīgā.

Pēc pārrunām ar LFF prezidentu Patriks Kluiverts tuvākajā nākotnē iesaistīsies Latvijas futbola attīstībā, palīdzot nodrošināt pieredzes apmaiņas iegūšanas iespējas Latvijas futbola treneriem, funkcionāriem un citiem speciālistiem gan FC "Barcelona", gan Nīderlandes slavenākā kluba Amsterdamas "Ajax" sistēmās. Tāpat ar viņu pārrunāts potenciāls, kā izmantot nīderlandiešu speciālista plašās zināšanas, kontaktus un kompetenci, lai stimulētu Latvijas talantīgāko jauno futbolistu iespējas atrādīties dažādu Eiropas vadošo futbola akadēmiju pārstāvjiem.

Kā izceļ Vadims Ļašenko, ar slaveno Nīderlandes futbola pārstāvi izveidojies noturīgs un atvērts dialogs, un viņu priecē Latvijas futbola ieguvumu klāsts, ko var nest tālākās iespējamās sadarbības.