Latvijas telpu futbola izlase 8. decembrī izbraukumā aizvadīja pirmo 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra apakšgrupu posma spēli, ar 0:7 piekāpjoties pasaules ranga vadošajai komandai Spānijai.

Pirmajā puslaikā laukuma saimnieki ieguva trīs vārtu pārsvaru, kas palika nemainīgs arī līdz otrā puslaika astotajai minūtei. Pēdējos trīs vārtus spāņi guva mazāk nekā trīs minūšu intervālā.

Kā zināms, Latvijas izlasei šajā mačā dažādu iemeslu dēļ nevarēja palīdzēt vairāki pamatsastāva spēlētāji.

Nākamās turnīra spēles Latvijas izlase aizvadīs janvāra un februāra mijā, uzņemot Slovēniju un Šveici.

Finālturnīram kvalificēsies visu astoņu grupu uzvarētājas, kā arī sešas labākās otro vietu ieguvējas. Atgādinām, ka 2022. gadā finālturnīrā pirmoreiz vēsturē piedalīsies 16 komandas.