Piektdien, 27. novembrī, notika kārtējā LFF valdes sēde. Tajā tika spriests par šī gada budžeta izpildi un nākamā gada budžeta projektu, situāciju ap MTC "Staicele", valdes locekļu prioritātēm, reģionu attīstību, stadionu datu bāzi un pārspēlēm par vietu "Optibet" virslīgas 2021. gada sezonā.

Izskatot FK "Auda" iesniegumu un ņemot vērā visus pašreizējos apstākļus, valde ar balsu vairākumu seši pret trīs pieņēma lēmumu atcelt pārspēles par iekļūšanu 2021. gada virslīgas čempionātā un noteikt, ka 2020. gada virslīgas čempionāta 9. vietas īpašniece saglabā vietu valsts augstākajā līgā arī 2021. gada sezonā.

Tas saistīts ar to, ka šobrīd Latvijas Republikas teritorijā pastāvošie ierobežojumi saistībā ar Covid-19 izplatību nosaka, ka šobrīd sporta federācijām ir atļauts organizēt tikai augstāko līgu sacensības, kurās piedalās pilngadīgi sportisti un kuriem dalība sacensībās ir pamatdarbs, un kuri nepilda citus darba pienākumus.

Savukārt MTC "Staicele" kontekstā tika pieņemti divi lēmumi. Pirmkārt, pamatojoties uz Alojas pilsētas domes 2020. gada 29. oktobrī pieņemto lēmumu par sev piederošo MTC "Staicele" kapitāldaļu pārdošanu, valde lēma atsavināt atlikušās 1980 kapitāldaļas par 7528 eiro. Otrkārt, valde lēma piešķirt MTC "Staicele" 60 tūkstošu eiro aizdevumu ilgtermiņa un īstermiņa saistību dzēšanai, kā arī darbības nodrošināšanai par periodu no nākamā gada janvāra līdz martam. Covid-19 pandēmijas ierobežojumu dēļ šogad MTC "Staicele" bija mazāk ieņēmumu, tāpēc iekrājušās saistības, kas tuvākajā laikā tiks nokārtotas.

Nākamā LFF valdes sēde paredzēta 15. decembrī Rīgā.