Latvijas Futbola federācija (LFF), īstenojot savu Infrastruktūras attīstības programmu, sadarbībā ar Rīgas domi īstenojusi mākslīgā seguma nomaiņu NSB "Arkādija", kur jau šoruden uz atjaunotā laukuma trenējas profesionālie un vēl tikai topošie futbolisti.

Otrdien, 24. novembrī, LFF prezidents Vadims Ļašenko, viceprezidenti Olafs Pulks un Sergejs Kovaļovs, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Māris Krastiņš, kā arī Rīgas Futbola skolas vadība klātienē pārliecinājās par jaunā mākslīgā seguma kvalitāti un pārrunāja turpmākas sadarbības iespējas.

"Futbols neapšaubāmi ir viens no masveidīgākajiem sporta veidiem Latvijā un arī Rīgā, tāpēc futbola infrastruktūras uzlabošana pilsētā ir svarīga. Kamēr epidemioloģiskā situācija valstī to ļāva, tikmēr varēja redzēt, ka te nemitīgi notika treniņi, te visu laiku kūsāja aktīvs darbs," atzinīgi par īstenotā projekta nepieciešamību izteicās RD IKSD direktors Māris Krastiņš.

"Esam gandarīti, ka kopīgiem spēkiem izdodas atjaunot un uzlabot jau esošo futbola infrastruktūru galvaspilsētā, un uz šīs pozitīvās pieredzes pamata varam optimistiski raudzīties arī uz produktīvu sadarbību nākotnē," norādīja LFF prezidents Vadims Ļašenko.