Latvijas U-21 izlase 17. novembrī Lodzā noslēdzošajā 2021. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē tikās ar Polijas vienaudžiem, piedzīvojot zaudējumu ar rezultātu 1:3.

Pirmajā puslaikā Latvijas izlase spēja laukumā panākt līdzvērtīgu spēkošanos, izveidojot vairākus labus uzbrukumus. Vislabākā iespēja izcelties bija Maksimam Toņiševam, kuram sitiens no tuvas distances nepadevās. Tomēr otrajā puslaikā laukuma saimnieki prata sev izkārtot komfortablu pārsvaru, kuru ievadīja teicams Bartosz Białek sitiens 48. minūtē. Vēlāk precīzi bija arī Jakub Kiwior un Patryk Klimala.

Goda vārtus Latvijas izlases labā 89. minūtē guva Marko Regža, kuram tas bija piektais precīzais sitiens kvalifikācijas turnīrā.

Abu komandu pirmā apļa savstarpējā spēlē pērnajā septembrī Jelgavā pārāki ar 1:0 bija viesi.

Latvijas izlases galvenais treneris Aleksandrs Basovs uz valstsvienību bija izsaucis 22 spēlētājus no astoņiem pašmāju klubiem un četrām ārzemju komandām.

Desmit turnīra spēlēs Latvijas izlase ieguva četrus punktus, ieņemot savas apakšgrupas noslēdzošo, sesto, pozīciju punktu aiz Igaunijas. Polija ar 20 punktiem ierindojās otrajā vietā.