Pirms 17. novembrī paredzētās UEFA Nāciju līgas spēles izbraukumā pret Andoru Latvijas izlases galvenais treneris Dainis Kazakevičs un futbolists Dāvis Ikaunieks piedalījās preses konferencē, atbildot uz Andoras un Latvijas mediju pārstāvjiem.

"Mēs nopietni gatavojamies spēlei. Ņemot vērā, ka pēdējā laikā mums nav klājies viegli izbraukuma mačos Andorā, noskaņojums ir viskaujinieciskākais. Esam motivēti izcīnīt trīs punktus. Pirmajā spēlē, neskatoties uz lielo pārsvaru, neizdevās uzvarēt Rīgā, un tas mums dod vēl papildus motivāciju parādīt labu sniegumu un izcīnīt uzvaru," norādīja Latvijas izlases galvenais treneris.

Atbildot uz vietējo žurnālistu jautājumiem, treneris raksturoja pretiniekus gaidāmajā spēlē: "Andora ir ļoti organizēta un disciplinēta. Diemžēl iepriekšējās reizēs mums nav izdevies gūt vārtus pret Andoru. Mums ir idejas, kā to izdarīt rītdien. Tad laukumā arī redzēsim, vai un kā tas izdosies."

Novembra nometnē mūsu komandai šī būs jau trešā spēle, tāpat kā pretiniekiem. "Bez šaubām visām izlasēm šis trīs spēļu cikls nedēļas laikā ir pietiekami liels izaicinājums. Arī mums, tāpat kā Andorai, šī būs trešā spēle. Funkcionālais stāvoklis var būt viens no faktoriem, kas var noteikt uzvarētāju rītdienas spēlē."

PRESES KONFERENCES VIDEO: