Piektdien, 13. novembrī, Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidents Vadims Ļašenko viesojās Carnikavā, kur piedalījās simboliskā jaunā futbola laukuma atklāšanā sporta kompleksā Rožu ielā 28.

Laukuma, kurš ekspluatācijā tika nodots jau septembrī, atklāšanā piedalījās arī Carnikavas novada pašvaldības priekšsēdētāja Daiga Mieriņa, Carnikavas novada pašvaldības Sporta stratēģijas nodaļas vadītājs Edvīns Krūms, "Carnikavas Komunālserviss" Tehniskā nodrošinājuma nodaļas vadītājs Pjotrs Špakovs un LFF Infrastruktūra nodaļas vadītājs Haralds Gudermanis.

Tikšanās laikā Vadims Ļašenko iepazinās ar sporta laukumu kompleksa būvniecības gaitu, tur pieejamo sporta aktivitāšu klāstu un attīstības iespējām.

"Ir patīkami un iedvesmojoši apzināties, ka daudzās Latvijas pašvaldībās strādā sportiski domājoši cilvēki, kuri saviem iedzīvotājiem vēlas piedāvāt plašas sportošanas iespējas kvalitatīvos apstākļos. Futbols, pateicoties savam demokrātiskumam un pieejamībai, var būt viens no būtiskākajiem elementiem sabiedrības fizisko aktivitāšu un veselības attīstīšanā. Sadarbojoties ar Carnikavas novada pašvaldību šī projekta realizēšanā, pārliecinājāmies, ka mūsu domas un vērtības šajos jautājumos sakrīt," pauž LFF prezidents Vadims Ļašenko. "Paldies visām iesaistītajām pusēm par aktīvo un kvalitatīvo darbu, nodrošinot Carnikavas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem lielisku iespēju labos apstākļos nodarboties ar, mūsuprāt, skaistāko spēli pasaulē! Lai laukums labi kalpo kā Carnikavas jaunajai futbola paaudzei, tā arī visiem pārējiem šīs spēles mīļotājiem!"

"Carnikavas novads lepojas ar jauno sporta kompleksu Rožu ielā, kas izveidots atbilstoši mūsdienu prasībām. Tagad arī diennakts turmšajā laikā nodarbības var notikt uz kvalitatīva un apgaismota laukuma, turklāt visa gada garumā. Īpaši svarīgi tas ir šajā ierobežojumu laikā, kad sporta nodarbības telpās ir aizliegtas. Pateicoties jaunajam sporta kompleksam, radītas papildus iespējas nodrošināt kvalitatīvas sporta nodarbības un aktīvās atpūtas iespējas novadā," izceļ Edvīns Krūms.

Sporta laukumu kompleksa būvniecība Carnikavā sākās janvārī. 64x43 metru futbola laukuma ar mākslīgo segumu ieklāšanu realizēja LFF sadarbībā ar Carnikavas novada pašvaldību.

FOTO GALERIJA: