Latvijas nacionālā futbola izlase 11. novembrī izbraukumā pārbaudes spēlē ar rezultātu 3:0 uzvarēja Sanmarīno valstsvienību, pēc ilgāka pārtraukuma iepriecinot līdzjutējus ar panākumu.

Spēles rezultāts tika atklāts 32. minūtē, kad, pateicoties Jāņa Ikaunieka veikumam, bumbu savos vārtos raidīja pretinieku spēlētājs. Latvijas izlase gan pirmajā, gan otrajā puslaikā regulāri ieguva ievērojamu teritoriālo pārsvaru, kas augļus deva mača beigu daļā. Vispirms 71. minūtē savā 40. spēlē valstsvienības sastāvā vārtus guva Kaspars Dubra, savukārt 78. minūtē no 11 metru sitiena atzīmes pirmoreiz izlases rindās izcēlās Vladislavs Gutkovskis.

Šī mūsu komandai bija pirmā uzvara šogad un arīdzan pirmais panākums, izlases galvenā trenera amatā esot Dainim Kazakevičam.

Latvijas izlasē šajā spēlē debitēja aizsargs Vladislavs Sorokins un pussargs Aleksejs Saveļjevs, savukārt cits pussargs Daniels Ontužāns pirmoreiz izgāja laukumā valstsvienības sākumsastāvā.

Jau sestdien, 14. novembrī, Latvijas izlase "Daugavas" stadionā Nāciju līgas ietvaros uzņems Fēru salas.