Latvijas U-21 futbola izlase 13. oktobrī "Skonto" stadionā ar rezultātu 1:4 piekāpās Krievijas vienaudžiem 2021. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē.

Pirmajā puslaikā Latvijas izlasei izdevās sāncenšiem izrādīt ievērojamu pretestību, vienīgos vārtus ielaižot 28. minūtē, kad izcēlās Konstantīns Kučajevs. Tomēr otrā puslaika ievadā viesi nosvēra uzvaras kausus sev par labu, kad ar četru minūšu intervālu precīzi bija Pāvels Maslovs un Daniils Lisovijs. Par spīti vairākiem labiem spēles nogriežņiem Latvijas izlases izpildījumā viesi savu pārsvaru palielināja, kad mača izskaņā bumbu vārtos raidīja Aleksandrs Lomovickis.

Jau spēles kompensācijas laikā Latvijas izlasei tomēr izdevās gūt goda vārtus - precīzi ar galvu pēc Daniila Skopenko piespēles sita Kristers Lūsiņš, kuram šī bija debijas spēle Latvijas U-21 valstsvienībā.

Abu komandu savstarpējā pirmā apļa mačā pērnajā novembrī pārāka savā laukumā ar 2:0 bija Krievija.

Šī Latvijas izlasei bija noslēdzošā cikla mājas spēle. Kvalifikācijas turnīru komanda pabeigs pēc mēneša Polijā.

Jau ziņots, ka oktobra sasaukuma pirmajā spēlē Latvijas izlase 9. oktobrī izbraukumā ar 0:1 piekāpās Bulgārijai, teju visu otro puslaiku spēlējot mazākumā.

Turnīra kopvērtējumā Latvijas izlase ar četriem punktiem deviņās spēlēs noslēdz savu apakšgrupu, kamēr Krievija desmit mačos iekrājusi 23 punktus un garantējusi pirmo vietu apakšgrupā.