Latvijas nacionālā futbola izlase 10. oktobrī UEFA Nāciju līgas turnīra trešajā D līgas spēlē izbraukumā cīnījās neizšķirti 1:1 ar Fēru salu futbolistiem, uz kuru vārtiem cīņas izskaņā tika radīts pamatīgs spiediens. Visās trīs turnīra pirmā apļa spēlēs Latvijas valstsvienība cīnījusies neizšķirti.

Spēles ievadā pārsvars piederēja laukuma saimniekiem, kuri vairākas reizes tika līdz Pāvela Šteinbora sargātajiem vārtiem. Latvijas izlase atbildēja galvenokārt ar bīstamām standartsituācijām, viena no kurām 25. minūtē ļāva izcelties Jānim Ikauniekam, kurš savu izdevību aukstasinīgi izmantoja. Tiesa, mājinieki līdzsvaru atjaunoja jau trīs minūtes vēlāk, kad pēc stūra sitiena izspēles vārtus ar galvu guva Odmar Faerø. Puslaika turpinājumā laukumā valdīja līdzvērtīga spēkošanās, rezultātam nemainoties.

Otro puslaiku aktīvāk iesāka Latvijas izlase, kas, laikam ritot, arvien vairāk ieguva kontroles grožus. Tika radītas vairākas vārtu gūšanas iespējas, bet cīņas izskaņā uz laukuma saimnieku vārtiem tika izveidots pamatīgs spiediens, kas gūtus vārtus tomēr nenesa.

FOTO GALERIJA:

Pēc trim pirmā apļa spēlēm Latvijas izlase turnīra kopvērtējumā ar trim punktiem ir otrajā vietā, kamēr Fēru salas ar septiņiem punktiem atrodas līderos.

Pirmoreiz karjerā Latvijas izlases sākumsastāvā laukumā devās Elvis Stuglis. Komandai bija jāiztiek bez diskvalificētā uzbrucēja Vladislava Gutkovska.

Abas komandas iepriekš savā starpā tikās arī 2018. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīrā, kad Fēru salās tika fiksēts neizšķirts 0:0, bet Rīgā pārāki ar 2:0 bija viesi.

Jau 13. oktobrī Latvijas izlase aizvadīs nākamo Nāciju līgas spēli, kad "Daugavas" stadionā Rīgā plkst. 19:00 uzņems Maltu. Biļetes uz šo spēli ir pieejamas ŠEIT.