Latvijas U-21 futbola izlase 9. oktobrī izbraukumā Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē ar rezultātu 0:1 piekāpās Bulgārijai. Teju visu otro puslaiku Latvijas valstsvienība spēlēja mazākumā.

Jau spēles otrajā minūtē pretinieku vārtu stabu norībināja Jānis Grīnbergs, bet puslaika vidū pēc stūra sitiena izspēles iespēja izcelties bija Danielam Balodim. Tikmēr mājinieki vairākas reizes bīstami ielauzās Latvija izlases soda laukumā, tomēr allaž pietrūka precīzas pēdējās piespēles. Pārējās situācijās pretinieku sitieni tika pašaizliedzīgi bloķēti, bet vārtos droši darbojās Vjačeslavs Kudrjavcevs.

Otrā puslaika pašā sākumā Latvijas izlase palika mazākumā, kad otro dzelteno kartīti izpelnījās Marko Regža. Laukuma saimnieki ieguva ievērojamu teritoriālo pārsvaru, kuru izmantoja 67. minūtē, kad ar sitienu no vārtus priekšas Kudrjavcevu pārspēja Staņislavs Ivanovs. Mača izskaņā Latvijas pārstāvjiem izdevās bulgāru soda laukumā izveidot vairākas spriedzes bagātas epizodes, tomēr izraut neizšķirtu šoreiz nebija pa spēkam.

Debiju U-21 izlase šajā mačā piedzīvoja Eduards Daškevičs un Daniils Skopenko.

Abu komandu pirmajā savstarpējā spēlē pirms gada Rīgā tika fiksēts neizšķirts 0:0.

Jau 13. oktobrī Latvijas izlase aizvadīs savu noslēdzošo cikla mājas spēli, kad plkst. 17:00 "Skonto" stadionā tiksies ar Krievijas vienaudžiem. Biļetes uz šo spēli pieejamas ŠEIT.

Kā zināms, septembrī Latvijas U-21 izlase, pie valstsvienības stūres debitējot Aleksandram Basovam, izcīnīja divus neizšķirtus - vispirms mājās 2:2 pret Serbiju, bet pēc tam arī 1:1 pret mūsu ziemeļu kaimiņiem igauņiem.

Turnīra kopvērtējumā Latvijas izlase ar četriem punktiem astoņās spēlēs noslēdz savu apakšgrupu, kamēr Bulgārija ir trešajā pozīcijā un cīnās par vietu finālturnīrā.