Par Latvijas sieviešu futbola 1. līgas čempionvienību 10. oktobrī kļuva SK "Super Nova" komanda.

Titulu Rīgas pārstāves nodrošināja Gulbenē, kur pārliecinoši ar rezultātu 10:1 uzvarēja sacensību pastarīti FB "Gulbene"/ZAFC.

SK "Super Nova" 12 sacensību spēlēs iekrāja 11 uzvaras un piedzīvoja vienu zaudējumu, kad augusta ievadā ar 0:2 tika atzīts Rīgas Futbola skolas-2 pārākums.

Kamēr čempiones sezonu jau ir noslēgušas, vairākas citas komandas sacensības turpina, sadalot pārējās kopvērtējuma vietas.

Pagājušajā sezonā SK "Super Nova" komanda 1. līgas čempionātu noslēdza otrajā vietā, piekāpjoties Rēzeknes BJSS, bet vēl sezonu pirms tam vienība turnīrā ieņēma septīto pozīciju.

Jau ziņots, ka Latvijas sieviešu futbola līgā titulu priekšlaicīgi nodrošināja Rīgas Futbola skola. Nākamajā sezonā plānota Latvijas sieviešu futbola turnīru restrukturizācija.