Latvijas nacionālā futbola izlase 7. oktobrī pārbaudes spēlē Podgoricā lietainos un sarežģītos apstākļos pārbaudes mačā cīnījās neizšķirti 1:1 ar Melnkalni.

Latvijas izlases sastāvā šajā mačā savu debiju piedzīvoja vārtsargs Roberts Ozols, aizsargs Elvis Stuglis un pussargs Eduards Tīdenbergs.

Pirmā puslaika ievadā abos laukuma galos tika radītas pa vienai bīstamai epizodei, komandām sarežģītajos apstākļos un pielijušajā laukumā iesaistoties izteiktā rakstura cīņā. Latvijas izlasei 26. minūtē izdevās izvirzīties vadībā, kad pēc Kriša Kārkliņa centrējuma no stūra sitiena vārtus ar galvu guva Igors Tarasovs. Viņam tie bija otrie vārti valstsvienības sastāvā un pirmie kopš 2017. gada oktobra. Pirmā puslaika izskaņā Latvijas izlase izveidoja vēl vairākas labas vārtu gūšanas iespējas, tomēr mājiniekus glāba vārtsargs un pielijušais laukums.

Otrajā puslaikā Latvijas izlase lielākoties pārliecinoši atvairīja laukuma saimnieku centienus atspēlēties, tomēr, tuvojoties mača beigām, Melnkalnes izlases uzbrukumi kļuva arvien bīstamāki. Savu mājinieki panāca kompensācijas laika pirmajā minūtē, kad acīgākais soda laukumā bija Igors Ivanovičs.

Ar Melnkalni Latvijas izlase tiktāl bija spēlējusi tikai vienu reizi, pārbaudes mačā 2012. gadā piedzīvojot neveiksmi ar 0:2.

Jau 10. oktobrī Latvijas izlase aizvadīs savu nākamo UEFA Nāciju līgas spēli, viesos tiekoties ar Fēru salām, savukārt 13. oktobrī "Daugavas" stadionā Rīgā pretiniekos būs Malta.